Teknoloji

MSI, Mercedes ile geliştirdiği yeni canavar bilgisayarını tanıttı

MSI, günümüzün en güçlü oyun dizüstü bilgisayarlarından bazılarını üretiyor. Şimdi şirket, Computex 2023 etkinliğinde, Mercedes-AMG Motorsport ortaklığı yeni oyun dizüstü bilgisayarını duyurdu.

MSI Gizli 16 Mercedes-AMG Motor Sporları A13V İçerisindeki güçlü donanımın yanı sıra dış kısmında da dikkat çekici dokunuşlara sahip 16 inçlik bir laptop. MSI, dizüstü bilgisayarın magnezyum-alüminyumdan yapıldığını söylüyor ” özel Mercedes-AMG Selenite Grey rengi kullandığını belirtiyor. Bu gadget, dizüstü bilgisayarın ağırlığının 1,88 kg’a kadar düşmesine yardımcı olur.

Dizüstü bilgisayar, 3.840 x 2.400 çözünürlüğe sahip bir OLED ekrana sahiptir.donanım kısmında 13. Nesil Intel Core i9-13900H işlemciVe 64 GB’a kadar RAM desteği Görürüz. Dizüstü bilgisayar, NVIDIA GeForce RTX 4050, 4060 veya 4070 dizüstü bilgisayar GPU seçenekleriyle satışa sunulacak.

Bu MSI dizüstü bilgisayardaki diğer özelliklerin ortasında SteelSeries tarafından geliştirilen bir RGB klavye ve Dynaudio’nun altı hoparlörlü ses sistemi. İkisi ortak MSI olan iki fan ve beş ısı borusu kullanan CPU ve GPU Soğutucu Artışı 5sistem tarafından soğutulur.

Ne zaman yayınlanacak?

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport dizüstü bilgisayarının ne zaman piyasaya sürüleceğine dair henüz bir bilgi yok. Fiyat konusunda herhangi bir bilgi verilmedi ancak oldukça yüksek olacağı tahmin edilebilir.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarın resmi web sitesi, en azından bazı modellerin tümü MSI ve Mercedes-AMG Motorsport logolarına sahip fare, fare altlığı, çanta, USB flash sürücü ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı önemli ekstralara sahip olacağını gösteriyor. Bu ek eserlerin tüm dizüstü bilgisayar modellerinde mi yoksa yalnızca belirli bir özel sürümde mi bulunacağı henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu