Haber

Başkan Topaloğlu’ndan KEMKUT’a teşekkür belgesi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, 24 Temmuz’da Kemer’de çıkan orman yangınının söndürülmesine gönüllü olarak katılan Kemer Arama Kurtarma Derneği (KEMKUT) üyeleriyle birlikte verilen yemekte öne çıktı. yangın sırasında olağanüstü çabaları için çaylak dernek.

Kiriş İlçesi’ndeki Swandor Otel’de düzenlenen yemek programına Lider Topaloğlu’nun yanı sıra KEMKUT Lideri Emre Uğur, dernek üyeleri ve Lider Topaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu katıldı.

Yemek öncesi dernek üyeleriyle sohbet eden Önder Topaloğlu, yemek sonrası yaptığı konuşmada 24 Temmuz günü saat 21.08’de Göynük Mahallesi Değirmendere’de çıkan orman yangınına tüm kurumların müdahale ettiğini hatırlattı.

Yangına müdahaleye özellikle gönüllülerin büyük destek verdiğine değinen Önder Topaloğlu, “Yangına ilk müdahale ekiplerinin ortasında KEMKUT’lular vardı. Bu genç arkadaşlarımız faizsiz çalışıyorlar. Sert kuralların ortasında yangına müdahale ederek dayanışma örneği sergilediler. Hepsine emekleri için teşekkür ediyor, gözlerinden öpüyorum. Hepsiyle gurur duyuyorum. Yangının söndürülmesinde özverili çaba gösteren tüm kurumlara da teşekkür etmek istiyorum. Umarım bir daha böyle bir acı yaşamayız.” söz konusu.

Başkan Topaloğlu, KEMKUT üyelerine teşekkür notu verdi ve yemek sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu