Ekonomi

Atalian Türkiye, TOGG Gemlik Fabrikası için tesis yönetim destek hizmetlerini üstlendi

Atalian Türkiye, Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg’un üretildiği Gemlik Fabrikası’na tesis yönetim destek hizmeti veriyor. 

Türkiye’nin en büyük tesis yönetim şirketlerinden biri olan Atalian Türkiye, TOGG tesislerine takviye hizmetleri yürütmektedir. Atalian Türkiye, TOGG Gemlik Fabrikası’nın genel temizlik, ikram, resepsiyon ve yazışma hizmetlerini vermektedir. Ayrıca tesisin teknik destek hizmetleri, atık yönetimi, depo yönetimi, su temini ve temizlik malzemeleri de Atalian Türkiye tarafından sağlanmaktadır.

Atalian Türkiye CEO’su Barış Ünalp ; “Ülkemiz için gurur kaynağı olan TOGG projesinin iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel bakış açımız ve tesis yönetimindeki sektörel tecrübemiz nedeniyle tercih edildik. Ayrıca şubedeki bilinirliğimiz, samimi, güler yüzlü ve şeffaf hizmet anlayışımız ile hızlı analiz ve yenilikçi uygulamalarımızın da bu tercihte etkili olduğunu düşünüyorum. TOGG’un farklı taleplerini tek noktadan, hızlı bir şekilde yerine getirebilecek kapasite ve esneklikte hizmet sunabiliyoruz. Aynı zamanda maliyet, zaman ve güç verimliliği gibi birçok açıdan avantaj sağlıyoruz.” “TOGG’un tüm üretim ve ilgili süreçlerinde emeği geçen tüm kişi ve kurumları tebrik ediyor, projede görev alan tüm ekip arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu