Yaşam

Yasak Elma 156. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Yasak Elma Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Ekranların en sevilen dizisi Yasak Elma, dün akşam 156. kısmıyla seyirci karşısına çıktı. Finale adım adım ilerlediği yolda dizinin gidişatının ne olacağını merak eden seyirciler, büyük bir heyecanla Yasak Elma yeni kısımlarını takip ediyor. Eda Ece, Şevval Sam ve Murat Aygen üzere isimlerin başrolünde yer aldığı Yasak Elma’nın 156. kısmını kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Yasak Elma son kısım tek kesim full izleme ekranı…

Medyapım imzalı Yasak Elma dün akşam 156. kısmıyla ekranlara geldi.

6. ve son dönemiyle ekran serüvenine devam eden dizinin başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Şebnem Dönmez paylaşıyor.

Diziye birinci dönem oyuncularından Sevda Erginci’nin konuk olarak yeniden dönmesi ise izleyenleri heyecanlandırdı. Bunun üstüne Sevda Erginci’nin dönem sonuna kadar dizide yer alacağı öğrenildi.

Yasak Elma’nın son bölümünde; Kumru’nun söylediği palavralar Caner’in şüphelenmesine sebep olur.

Yıldız ise durmadan Doğan ve Ender’le uğraşmaya devam etmektedir.

Ender’in amacı ise Zeynep ve Engin arasındaki nişanın yalan olduğunu ispat etmektir.

Yasak Elma Önceki Bölümde Neler Olmuştu?

Zeynep ve Engin’in nişanlanması, Doğan ve Ender’i şaşkına çevirir. Ender, Yıldız’ın palavrasını ortaya çıkartmak için kararlıdır. Kumru ise yeni tanıştığı hekim Selim’i son derece beğenmiştir. Bu sebepten kendini farklı biri gibi gösterir. Ender ise Doğan’ı kazanmak için kesin tahlili bulur.

Yasak Elma 156. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

YASAK ELMA SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu