Haber

Ünlü sanatçıya kötü haber! Lazerle yanan kızlarının davası sonuçlandı!

Bu tür yanıklara her türlü tedbire rağmen karşılaşabileceği belirtilip sanıkların beraatine karar verilen mahkeme sonucu Ahmet Selçuk İlkan’ın kızlarını hayal kırıklığına uğrattı. İşte, Cansu Ceren ve Zeynep Seren’in Beşiktaş’ta gittikleri o güzellik merkezi ve yaptırdıkları işlem!

3. SEANSTAN SONRA YANIKLAR OLUŞTU!

6 seansın ücretini peşin ödeyen kardeşlerden Cansu Ceren avukatlık yapıyordu. Araştırmalarının sonucu Beşiktaş’taki bir güzellik merkezinde karar kılan Cansu Ceren, kardeşiyle birlikte lazer epilasyon seanslarına başlamıştı.

3. seanstan sonra vücutlarında yanık oluşan kardeşler panikle soluğu mahkemede aldı. Şikayetçi olan kardeşlerin vücutlarında birinci ve ikinci derece yanık olduğu tescillendi.

EPİLASYON YETKİSİ YOKMUŞ!

Ahmet Selçuk İlkan’ın kızlarına epilasyon işlemini gerçekleştiren H. G.’nin yetki sertifikasının bulunmadığı ortaya çıktı. İşletme sahibi olan M. G.’nin ise bu durumdan haberdar olduğu yine de güzellik merkezinde çalıştırmaya müsaade ettiği ortaya çıktı.

Mahkeme gereğince her iki sanığın da cezalandırılmasını talep etti. Geçtiğimiz günlerde görülen davada, lazer işlemlerinde bu tarz izlerin olabileceği bildirilip sanıkların beraat etmesine hüküm verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu