Haber

Milli okçular performans testini geçti

Türkiye Okçuluk Federasyonu’nun 2024 Paris Olimpiyatları hazırlıkları kapsamında düzenlediği kampta sporcuların performans ölçümleri yapıldı.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre sporcuların performans ölçümleri kamp faaliyetlerini sürdürdükleri Gloria Sports Arena’da yapıldı.

Her sporcunun 11 Kasım 2022 tarihinde yapılan ilk ölçümleri ile belirlenen bireysel gelişim programının sonuçları, 25 Ocak 2023 tarihinde yapılan kontrol testleri ile değerlendirildi. Tüm sporcuların istenilen atletik seviyeye ulaştığı belirlendi. uygulanan bireysel antrenman ve beslenme programları sayesinde gelişirler.

Milli takım teknik grubu, 27 Şubat-12 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan milli grup eleme müsabakası öncesi sporcuların son durumlarını kayıt altına aldı. Sonuçlar doğrultusunda sporcuların antrenman planları revize edilecek.

Türkiye Okçuluk Federasyonu, Avrupa ve dünyada kullanılan son teknoloji eserler ve programlar ile alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen performans testleri için Gloria Sports Arena ekibine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu