Haber

Kuruluş Osman 116. bölüm fragmanında Osman’dan bir tokat! Taşı boşluğa koydu

Kuruluş Osman 116. bölüm fragmanında yaptıkları hatalardan dolayı en ağır bedeli ödediklerinin altını çizen Osman, “Bir bedel ödenecekse altınla değil kanla ödenmeli” diyerek son noktayı koyuyor.

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Nayman ve Osman Bey arasında gerilim tırmanıyor. Nayman, “Biliyorsun, senin adını bilen herkes ölünce itibarın kalmaz” der ve Osman Bey’e sırtını yaslar.

Osman Bey, “Ama bildiğim bir şey daha var. Kibirlilerin sonu her zaman yenilgidir” sözleriyle karşılık vererek yerini gösteriyor. Öte yandan Osman Bey, dağıtılan ordunun yeniden yenileceği mesajını veriyor. -kuruldu ve bu ordunun başına geçecek.

Osman Bey tehlikenin farkındadır. Beylere Nayman’ın topraklarına yaklaştığını tekrarlar. Nayman vatanlarını cehenneme çevirmeye geliyor. Osman Bey, Beyleri Nayman’a karşı birleşmeye ikna edebilecek midir?

İsimhan Sultan ve Beylerin gündemi, Osman Bey’in birlik teklifidir. Karesi Bey’in Osman Bey’in teklifine ölçülü yaklaşması, diğer beyler arasında hoşnutsuzluğa neden olur. Aralarında çatışmalar çıkar. Nayman’a karşı bir ordu kurulmasına karar verildi. Ancak Osman Bey, İsimhan Sultan tarafından ordudan men edilir. Osman Bey’in sendikadan men edilmesine sebep olan sorun nedir? Osman Bey’siz kurulan ordu, Nayman’a karşı etkili olabilecek midir?

Nayman Extremes’e geldi. Nayman’ın İsimhan Sultan’a karşı tavrı herkesi şaşırtır çünkü Nayman, Osman Bey’i komutan olarak görmektedir. Nayman, Osman Bey’in nerede olduğunu sorgular. İsimhan Sultan ne cevap verecek? Osman Bey her şeye rağmen kendi oyununu kuruyor. Turgut Bey’i ve Alplerini etrafına toplar. Hedefi Nayman’dır. Osman Bey, Nayman’ın nökerini nasıl biçecek?

Orhan Bey’in durumu Kayı Obası’nda herkesi üzer. Orhan Bey’e şifa aranır. Bu sırada kampa gelen Bengi Hatun, “Orhan Bey yürüyemediği için direk Alaeddin Bey’in hakkıdır” der. Bengi Hatun; Bala Hatun ve Malhun, Hatun’un içine kurt sokabilecek midir? Frigg, Bala Hatun’un eline geçmiştir. Frigg’in kaderi ne olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu