Haber

İlçelerden Şehir Hastanesine tek ücretle ulaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ilçelerden aktarmalı olarak Şehir Hastanesine ulaşan vatandaşlara tek fiyatla ulaşım imkanı sağladı.

Nisan ayında tamamlanarak hasta kabulüne başlayan Kocaeli Şehir Hastanesi için Büyükşehir Belediyesi 6 yeni hat kurarak 7 hatta düzenleme yaptı. Büyükşehir Belediyesi, ilçelerden aktarmalı olarak Şehir Hastanesi’ne ulaşan vatandaşlara tek fiyatla ulaşım imkanı sağladı.

ÜCRETSİZ VE TAMAMLAYICI TRANSFER

Nisan ayının ilk haftasında hasta kabulüne başlayan Kocaeli Şehir Hastanesi için Büyükşehir Belediyesi ulaşım planlaması yapmıştı. 6 yeni sınır oluşturan Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, mevcut 7 hatta düzenleme yaptı. Büyükşehir Belediyesi, mevcut ilçe belediye sınırlarından yeni kurulan SH1 ve SH7 sınırlarına ücretsiz ve tamamlayıcı geçiş sistemini devreye aldı.

TEK FİYATA ULAŞIM

İlçelerden SH1 ve SH7 sınırlarına gelen ve giden hatlardan ücretsiz ve tamamlayıcı transferler, ek bir ücret ödemeden Kent Hastanesi’ne kadar ulaşabilecek. Aktarmalarda ilçe hatlarının ana tarifeleri kullanılacak. Aktarmada kullanılacak hatlar şu şekildedir;

https://www.kocaeli.bel.tr/webfiles/userfiles/files/%C4%B0LCELERDENHATSEFERLER%C4%B0.pdf

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu