Yaşam

1 Mart Gelinim Mutfakta Birinci Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta Çeyrek Altın Kazananı: 1 Mart Puan Durumu

Gelinin Mutfağında Yarı Final’in ikinci haftası hız kesmeden devam ediyor. Kanal D ekranlarında 1088. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Nedime Mutfağı programının bu hafta yayınlanan bölümünün çekimleri: 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve tüm ülkemizi şaşkına çeviren deprem öncesinde yapıldı. Mid-Final heyecanı bugün tatlı bir rekabete dönüştü, Mid-Final 8. çeyrek altını sahibini buldu. Peki haftanın üçüncü programında neler yaşandı, puan durumu nasıl oldu, günün kazananı kim oldu?

İşte günün lezzeti ve çeyrek altın kazanan 1 Mart Çarşamba Nedime Mutfağı’nda puan durumu…

Bride’s Kitchen’da Mid-Final’in 8. günü sona erdi! Program öncesinde bu hafta gösterilecek olan bölümlerin çekimlerinin 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen yıkıcı deprem öncesi yapıldığı belirtildi.

Peki Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfak’ta 20 gün sürecek olan Mid-Final’in sekizinci gününde haftanın üçüncü çeyrek altını kim kazandı? ?

Bugünün lezzetini güzel sunucu Nursel Ergin açıkladı: 1 Mart Çarşamba günü Mutfakta Gelin Yarışması’nın tadı “Beykoz Kebabı” oldu!

Kayınvalide Nurten ve Hüsniye Hanım’ın ‘gelinden kaybedenler’ pozu Nedime Mutfağı stüdyolarında olay oldu.

Nurten Hanım ve Hüsniye Hanım gelinlerden tepki alınca birbirlerini suçladılar. Hasret ve Hatice, kayınvalidelerine çok üzüldü. Her iki gelin de isyanını kayınvalideye getirdi.

Nurten Hanım’ın gelini Özlem’in hamilelik dönemine ilişkin yaptığı açıklamalar dikkat çekti.

Nurten Hanım, Hasretin oğlumu gecenin bir saatinde uyandıracağını ve canının çektiğini söyleyeceğini söyleyerek isyan etti. Bu sözler kayınvalidenin bile tepkisine neden oldu.

Türkan Hanım iki geline 1 puan verdi ve gelinler tarafından eleştirildi. Gelinler, “Burada kimse 45 dakika 1 puan için yarışmıyor” diyerek itirazlarını dile getirdiler.

Türkan, gelini Merve’nin tabağını bulamayınca Hatice’ye 5 puan kaybetti.

1 Mart Çarşamba Günü Gelinimin Mutfağında Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Mid-Final’in 8. gününün kazananı belli oldu: Bugün gelinler arasında rekabet çok büyüktü. Çeyrek altının sahibi olan gelin ile en yakın rakibi arasında sadece 1 puan fark vardı!

Orta Finalde En Çok Çeyrek Altın Kazanan Gelinler: Hangi Gelin Kaç Çeyrek Altın Kazandı?

 • 1. Gün: Hatice

 • 2. Gün: Merve

 • 3. Gün: Merve

 • 4. Gün: Rabia

 • 5. Gün: Özlem

 • 6. Gün: Rabia

 • 7. Gün: Hatice

Gelinim Bugün Mutfakta (Orta Finalin 8. Günü)

Gelinim Mutfakta 1 Mart Çarşamba gününün birincisi ve haftanın üçüncü gününün birincisi kayınvalidelerden toplam 18 puan alan Hatice oldu. Bu durumda Hatice, Mid-Final’in 8. gününde prestijiyle en çok çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Gelinim Mutfakta 1 Mart puan durumu şu şekilde ?

Gelinim 1 Mart Çarşamba Mutfakta Puan Durumu

 • HATİCE – 18

 • MARVE – 17

 • özlem – 16

 • RABİA – 8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu